O nás

Zabýváme se zejména zajištěním provozu informačních systému a počítačových sítí pro menší a střední firmy. Na trhu jsme již 15 let a máme nepřeberné zkušenosti s většinou systémů a řešení, která jsou využívána ve firemním prostředí.

Primárně nabízíme efektivní správu informačních systémů, webových a databázových serverů, účetních a finančních systémů, počítačových sítí i uživatelských stanic. Dokážeme vytvořit nabídku a řešení na míru každému zákazníkovi. Zvláštní důraz klademe na bezpečnost systémů a dat a jejich dostupnost.

Jsme si vědomi situace, kdy efektivní využití výpočetní techniky je součástí běžného fungováni firem ve všech oborech a je obtížné a nákladné zabezpečit bezproblémový chod systémů vlastními zaměstnanci. Proto se naše nabídka primárně zaměřuje na poskytování profesionálních služeb přesně v rozsahu potřeb a finančních možnostech klienta. BUDETE PŘEKVAPENI, jakou úroveň servisu vám dokážeme nabídnout za podmínek, které si můžete dovolit.

Portfolio našich služeb je skutečně široké, máme zkušenosti s robustními řešeními velkých společností, ale i s aplikacemi pro drobné živnostníky. Pracujeme v operačních systémech Windows,Linux,Mac OSX, BSD, Solaris, AIX, Novel a mnohými méně známými, či dnes již zřídka používanými.

Naše služby

  • Správa a instalace serverů
  • Konfigurace a monitoring serveru
  • Zálohování serveru a obnova dat
  • Zajištění bezpečnosti provozu

Naši klienti